Logo

MISTRZ ZDUŃSKI ANDRZEJ KUBAS
Wołczyn, ul. Kwiatów Pol. 14, tel. 77 418 97 74, tel. kom. 604 296 497

MISTRZ ZDUŃSKI ŁUKASZ KUBAS
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 5/2, tel. 77 414 21 49, tel. kom. 608 357 669

 

Korzenie naszej firmy sięgają już lat 50, gdzie tradycja zduńska przechodziła z ojca na syna, aż do roku 1986, gdzie firma została zarejestrowana pod obecną nazwą KOMINKI & PIECE KUBAS.

Długoletnia rodzinna tradycja oraz doświadczenie kilku pokoleń mistrzów zduńskich zaowocowały doskonałą znajomością tajników zawodu oraz praktyczną wiedzą techniczną, która stanowi jeden z najważniejszych fundamentów dzisiejszej działalności firmy.  Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w budowie kominków, piecy kuchennych oraz piecy kaflowych, łącząc technologię tradycją z nowoczesną. 

Specjalizujemy się w obudowach kaflowych, gdzie wymagana jest precyzja i doświadczenie.  Wychodząc naprzeciw naszym klientom, wykonujemy również obudowy z naturalnych kamieni takich jak: granit, marmur czy piaskowiec. Przeprowadzamy również renowacje zabytkowych piecy i kominków. Wykonujemy realizacje na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą doradztwo, usługi, projektowe, sprzedaż, wykonawstwo i serwis. Doradcy techniczni zaproponują najlepsze rozwiązanie. Profesjonalny zespół architektów stworzy indywidualnie dobrany projekt. Sprzedawca przygotuje kosztorys i zapewni najlepsze materiały. 

NASZA FIRMA REALIZUJE INDYWIDUALNE PROJEKTY dzięki czemu nasze produkty są indywidualne i dopasowane do wymagań klienta!!

AnLen. Aktywizator spalania
Powiększenie

Poprawia jakość i wydajność spalania oraz zmniejsza emisję CO₂

STOSOWANIE AnLen POWODUJE:

  • Doprowadzenie do zupełnego spalania
  • Brak resztek paliwa w popiele
  • Ograniczenie dymu
  • Homogeniczne fale ciepła
  • Podniesienie kaloryczności paliwa – wyrzut ciepła większy nawet o 35%
  • Wydłużenie żywotności kotła (pieca)
  • Zmniejszenie emisji
  • Samoczynne oczyszczanie kotła oraz wymienników ciepła
  • Wzrost palności paliwa (przy węglu niższej jakości)
  • Wzrost bezpieczeństwa (ogranicza powstawania czadu)

Środek do czyszczenia szyb kominkowych
Powiększenie

Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho atmosfire Dry Wiper firmy SCHOTT.

Nowy środek firmy SCHOTT to praktyczna, dwustronna pomoc w czyszczeniu ceramiki ROBAX®. Strona aktywna służy do bezpośredniego czyszczenia szyby kominkowej. Nie należy zwilżać jej wodą czy detergentami. Stosując środek do czyszczenia na sucho jesteśmy pewni, że w uszczelnienia znajdujące się w drzwiach kominkowych nie wnikną żadne substancje chemiczne, które mogłyby uszkodzić ich strukturę, jak w przypadku płynnych środków czyszczących. Dodatkowym atutem jest skrócenie czasu czyszczenia, ponieważ wyeliminowano proces wnikania środka oraz zmywania przy użyciu wody. Nie ma możliwości zarysowania szyby podczas czyszczenia, ponieważ materiał po stronie czyszczącej wykazuje mniejszą twardość niż ceramika szklana.