Logo

MISTRZ ZDUŃSKI ANDRZEJ KUBAS
Wołczyn, ul. Kwiatów Pol. 14, tel. 77 418 97 74, tel. kom. 604 296 497

MISTRZ ZDUŃSKI ŁUKASZ KUBAS
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 5/2, tel. 77 414 21 49, tel. kom. 608 357 669

 

Zakład Zduński


Najważniejszą działalnością firmy od początku jej powstania jest budowa “od A do Z” pieców pokojowych czyli współczesnych piecokominków oraz kominków akumulacyjnych umożliwiających w większym lub mniejszym stopniu dostarczanie ciepła.

Dzisiejsze kominki są wyposażone w najnowocześniejszą technikę spalania.
Owocuje to poprawą warunków środowiska naturalnego. Kominki są bardzo proste w obsłudze i oferują wysoki komfort mieszkania. Odznaczają się one wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem. Zastosowanie nowoczesnej technologii w kominkach, zwiększają ponad dwukrotnie sprawność, a po wyposażeniu ich w "gorącą" - szamotowo-kaflową bryłę grzewczą uzyskuje się nie tylko dodatkowe walory estetyczne ale najzdrowsze ze znanych systemów grzewczych bo oparte podobnie jak tradycyjne piece kaflowe na "laminalnym" - czyli wykorzystującym promieniowanie podczerwone systemie ogrzewania zakumulowanym ciepłem.

Przykładowe – wyłącznie własne realizacje, zostały przedstawione w zakładce GALERIA.

Wszystkie realizacje zostały dopasowane do potrzeb grzewczych budynków, które można w całości lub przynajmniej w części ogrzewać drewnem – biomasą drzewną. Każdą realizację przed wykonaniem projektu architektonicznego i cieplnego, firma poprzedza rozpoznaniem potrzeb grzewczych budynku i wymagań przyszłego użytkownika. Czyni to po zapoznaniu się z projektem i w trakcie wizyty na budowie, choć zachęca by robić to już na etapie wstępnego projektowania budynku z udziałem architekta. Jest to konieczne, gdy chce się wybudować nie tylko piękną i ozdobną bryłę, lecz połączyć ją z technologią grzewczą umożliwiającą ogrzewanie nawet całego domu.

W swoich realizacjach nie tylko dostosowuje się do współczesnych wymogów budowlanych i energetycznych, ale przede wszystkim wprowadza rozwiązania umożliwiające zagwarantowanie w trakcie użytkowania spełnienia poziomu najostrzejszych wymagań emisyjnych.

 

Co wykonujemy?

1. Budowa piecokominków

2. Piece kaflowe

3. Piece kuchenne

4. Piece chlebowe

5. Kominki

6. Wędzarnie

7. Kominy

8. Grille  ogrodowe

9. Remonty starych pieców i kominków

10. Serwis 

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie